Děj

5. prosince 2007 v 8:18 | Lucinie |  Loveless
Ehmm...pardon,že jsem kopírovala,ale já když něco vyvětluju..to je na pytel

Loveless


V každém boji musí být bojovník. A každý boj přináší oběti. Oběť a bojovník, dva, kteří jsou k sobě připoutáni tak silně, že jeden bez druhého nemůže být. Jeden triumfuje a druhý trpí. Jeden vládne a druhý je otrokem. A přitom každého z nich provází osud, který je velmi úzce spjatý s jeho jménem. Jménem, které mu prozradí, kdo vlastně je. Ne tím, které mu dají rodiče. Ne tím, kterým ho oslovují ve škole či v práci. Ale tím jedním a jediným pravým, které mu je souzeno.

Jsou to již dva roky, co Aoyagi Seimei zemřel. A dlouhé dva roky, co v temnotě zmizel starý Aoyagi Ritsuka a byl nahrazen novým, tím, kterého jeho matka tak nenávidí. Ritsukův bratr, Seimei, mu přede dvěma roky řekl své pravé jméno. Beloved, Milovaný. Krátce nato byl zabit. Šok, který Ritsuka utrpěl, když viděl svého bratra umírat, mu způsobil částečnou amnesii. Už si nedokáže vzpomenout, co bylo předtím. Neví ani, jaký byl on sám. Jestli pravý Ritsuka je ten současný, mlčenlivý student s vynikajícími výsledky a žádnými přáteli, nebo ten bývalý, veselý a přátelský chlapec, který měl co dělat, aby ho nevyloučili ze školy. Kvůli přístupu svých spolužáků a svojí ztrátě paměti byl Ritsuka nucen změnit školu. Když se však první den vrací domů, za ruku ho popadne neznámý muž, který se mu představí jako Agatsuma Soubi, přítel jeho zesnulého bratra Seimeie. Ritsuka se rozhodne využít této příležitosti a "udělat se Soubim nějaké vzpomínky" (čímž myslí zaznamenat jejich přátelství na fotografie, protože je přesvědčen, že bez obrazového podkladu zapomene, stejně jako přede dvěma lety). Během jejich rozhovoru pak dojde k něčemu, co si Ritsuka nepředstavil ani v těch nejšílenějších snech.
"Miluji tě, Ritsuko," uslyší z úst Soubiho. A nejen to. Taky, že pro něj udělá cokoliv, stačí jen říct. Ritsuka však o jeho slovech začne velmi brzo pochybovat. Na každou jeho otázku odpovídá Soubi "Miluji tě." Když chce Ritsuka vědět, proč jeho bratr zemřel, Soubi mu odmítá odpovědět. A jakmile Soubi slíbí, že bude Ritsukovi vždycky na blízku a vždycky odpoví, když zavolá, zmizí a nebere telefon.
Ritsuka se brzy dozví, že Soubi je Bojovník, že ovládá kouzla a dokáže poroučet elementům. On sám je potom Oběť, někdo, kdo zvyšuje Bojovníkovu moc a zároveň utrží při boji všechna zranění. Podle Soubiho byl Seimei jeho obětí, než zemřel. Sdílel s ním svoje jméno, Beloved. Avšak Ritsuka je jiný. Jeho pravé jméno je přesným opakem jména Soubiho a Seimeie. Loveless, ten, který není nikdy milován. Jak může on sdílet moc se Soubim? Jak může existovat pouto právě mezi nimi? Snad právě proto, že jsou tak odlišní...

Seimei, řekl jsi mi, abych ho našel a ochraňoval. Netušil jsem ale, že bych se do něj mohl kdy zamilovat... - Agatsuma Soubi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KL KL | Web | 5. prosince 2007 v 12:10 | Reagovat

Loveless jsem viděla jen kousek a bylo to celkem hezký.

2 Tifa Tifa | Web | 7. prosince 2007 v 18:28 | Reagovat

To vipadá perfěktně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama