Chladný Anděl-4.kapitola

30. prosince 2007 v 12:50 | Lucinie |  Tvorba Riku-senpai

Chladný Anděl

IV.kapitola-Proč ne?(shounen-ai)
Další kapitolka---snad se vám bude líbit,i když vás tím trochu podvedu o.o


Meryl přišel domů v dobré náladě,akorát,že nabroušená teta mu ji zkazila hned ve dveřích,a tak se radši odklidil do svého pokoje,aby nebyla tetě na očích."Už jsem si dlouho nemaloval.povzdechne si.Jak teď začala škola tak se musím učit,učit a ještě jednou učit.I když to docela zanedbávám."posmutněl.Sundal si svetr a lehl si do postele.Z psacího stolku si vyndal papíry a někde našel i tužku.Kreslil přitom myslel nato,co se stalo posledních dnech,jak poznal přítele a taky si vzpomněl,že ho dnes pozval učitel k sobě na návštěvu…vyplnit IQ testy.Uplynulá dlouhá doba než si Meryl uvědomil,že už musí jít.Vzal si tužku a nějáký ten papír a vyrazil.Na chodbě šel kolem zrcadla,všiml si svých natěšených očích.Přešel to.
Vyšel jedno patro a 3x zaklepal roztřepanou pravačkou na dveře s cedulkou Collins.Bydlí Peter sám?Meryl byl maximální nervózní.Přešlápl si a najednou si přál,aby Peter nebyl doma.Znovu zazvonil,ale nic...
"Že by si to rozmyslel?"pomyslel si Peter,když se podíval na hodiny a napil se čehosi na posilněnou.Nervózně si prohrábl vlasy.Ale vždyť o nic nejde,pouhý IQ test.Příjde jindy.
Zase se napil.Pořád mám ten pocit méněcenosti a zahanbení.Stydím se,jaký jsem.Hřbetem ruky si utřel slzu,co mu mimoděk vstoupila do oka .Už nepil ze skleničky,ale přihnul si rovnou z láhve.Emoce už se nesnažil potlačit.Zrovna když byl v "nejlepším",uslyšel nesmělé zaklepání.Tak přece jen!Chvíli ještě váhal,ale pak se pomalu došoural ke dveřím a otevřel.
"Tak pojď dál."ozval se Peter po trapné chvilce ticha,narušené akorát jeho polykáním a Merylovým tichým "Dobrý den."Peter mu uvolnil místo,aby mohl projít a zavřel.
"Jako doma,Meryle!usmál se Peter a šel do kuchyně.Obývák je uplně vzadu!"zavolal ještě
Peter dělal ovocný čaj a přitom myslel na Meryla.Je tak milý a skromný,hrozně se mi líbí jak se chová."Už to bude!!zahoukal ze dveří...Tak,Meryle,je libo cukroví?zeptal se Peter a přitom pokládal podnos s čajem a miskou čajového pečiva na skleněný konferenční stolek.
"To je dobrý...vypadá to hezky"okomentoval Meryl a vzal si sušenku.Potili se mu ruce,pořád byl hrozně nervózní."Počkej ještě chvilku.řekl spěšně učitel a zvedl se.Za chvíli se vrátil s nějákými lejstrami,nejspíš ty testy.Tohle mi vyplníš,ju?"usmál se.Pak si sedl na křeslo a vzal si šálek čaje.Krásně voněl.
Meryl si prohlédl testy a pak vzhlédl k Peterovi.Ten se na něj zamyšleně díval.Zase se vrátil k testům a začal je vyplňovat.
Peter upíjel čaje a díval se na Meryla.Meryl zvedl hlavu a hned ju zase sklonil.Učitel se pobaveně pousmál.Už se smířil s tím jaký je,i když někdy ho to dost mrzelo.Záchvaty sebelítosti.Nehodlal s tím bojovat.Bodlo ho u srdce,že Meryl není takový jako on.Chtěl by to tak.Smířil se s tím,že ještě nemá rodinu...ale teď zjistil,že se mu vlastně líbí muži.Tedy jen v případě Meryla....celou dobu jsem na něj čekal......ale třeba to cítí stejně....Meryl se zase podíval na pana učitele,který zrovna upíjel čaje a díval se mu do očí...olízl si rty...Meryl si z toho vzal,že je ten čaj asi dobrý a také upil ze svého."Je dobrý,že?"řekl tiše Peter a Meryl se usmál.Pan učitel se dostával do transu,ten pohled....Merylovi modré oči....Meryl ho pozoroval a ohříval si přitom nervozitou zkřehlé ruce o teplý čaj.Učitel se usmál a naklonil se k Merylovi."Pokračuj."řekl povzbuzivě a poklepal ho po zádech.Meryl se odtáhl.Pohlédl učiteli do očí,ve kterých viděl smutek a zklamání,i když to Peter nechtěl dát znát.
Peter uviděl jeho rozpačitý pohled a zesmutněl.Co..co když se neovládnu?....musím..Zabořil se do křesla a zavřel oči.Meryl si jej dál už nevšímal a do hodinky si vyplnil své testy.Odložil tužku a pan učitel zrovna otevřel oči a vzhlédl.Usmál se....šikovný chlapec...Znovu ale ucítil tu touhu....zase se dostal do toho boje uvnitř jeho těla a duše.Musel se plně soustředit nato,aby to neudělal....trans.....jeho duše i tělo mu to přikazoval,ale mozek namítal,že když to udělá,ohrozí tím sebe i jeho....láska je však přednější než rozum a ta touha byla silná....Vnímal pouze obraz...Merylovi pohybující se rty,něco říkal.Naklonil se k němu a starostlivě si ho prohlížel....
....Peter už se nedokázal ovládnout a potlačit své city....jeho ruka jako šíp vyrazil vpřed a přitáhl si Meryla k sobě.Ještě stihl zahlédnout jeho vyděšený pohled a překvapení v jeho tváři.Peter ho začal bouřlivě líbat...dobře věděl,že Meryl nechce,že se vzpírá a odporuje,ale přesto nepřestával.Druhou rukou povolil stisk,který držel Meryla a zajel mu do vlasů.Meryl,ale věděl,že ho už nedrží,a proto udeřil a povalil učitele na zem.Meryl s pláčem vyběhl ze dveří,které se strašnou ranou zabouchly...Pan učitel bolestí zavřel oči....po chvíli je otevřel a strašně ho bolela hlava....Když otevřel,všechno bylo jiné..židle,kterou Meryl při útěku shodil,byla zpět na svém místě a na stole nebyla čajové cukroví ani ten čaj....všechno byla v takovém stavu,v jakém to bylo,než přišel Meryl....pak si to uvědomil,když vedle sebe uviděl prázdnou láhev tvrdého pití....Meryl u něj vůbec nebyl!
"Byl to tak živý sen."pomyslel si Peter když s obtížemi vstával ze země a chytl se za hlavu.."Ale ještě že se to nestalo,jak jsem to mohl udělat?"posmutněl. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E... E... | Web | 30. prosince 2007 v 16:29 | Reagovat

no tedá, mam z tebe šok!tak "byl to jen sen", jo? xDDD ale fakt si mi dala zabrat, to aby si meryl dával pořádnýho majzla, co? xDDD

2 Scuroen Scuroen | Web | 30. prosince 2007 v 17:57 | Reagovat

Dobře, už nikdy nebudu číst nejdřív cizí komentáře a až pak příběh....

3 Riku Riku | 30. prosince 2007 v 18:02 | Reagovat

mno vidíš,se nevyplácí,co?XD

4 lumiera.m lumiera.m | Web | 30. prosince 2007 v 18:53 | Reagovat

jej sem si nikdy nevšimla že tu máš i povídky XD si to musím jít hezky přečíst od první části XD

5 KL KL | Web | 31. prosince 2007 v 14:20 | Reagovat

Wauu pěkný moc!

6 Danika Danika | E-mail | Web | 31. prosince 2007 v 16:55 | Reagovat

lumiera.m- Já už to celý přečetlaXD

Musím říct, že sem si krásně početla, moc se mi to líbilo, ale chtělo by to pokráčko XD. Musím říct, že se ti ty charaktery dokonale povedly. takže tleskám a těším se na další pokračování!

7 Riku Riku | 31. prosince 2007 v 21:14 | Reagovat

ou,dani,moc díky,že se ti líbí:)

8 Tery-chan Tery-chan | E-mail | 14. ledna 2008 v 6:12 | Reagovat

Dyť to řikam,jěště nám Merylka...no...prostě......Pěknej díl! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama